HEMEN ARAKONUM

Vinil Germe Tabela

Anasayfa » Vinil Germe Tabela

Vinil Germe Tabela

Bu tabela sistemi modellerine firma tanıtımının yerine özellikle dev araçlar, teknoloji markalarının tanıtımlarında denk gelmek mümkündür. Bu doğrultuda söz konusu tabela sistemleri hakkında net ve doğru bilgileri edinmeniz gerekecektir. İlk olarak tabela sistemlerinden kısa bir şekilde bahsetmek gerekir. Pek çok farklı türü olmakla beraber şirketlerin ve kişilerin hem isteklerine hem de zevklerine göre mekanlarına daha çok müşteri çekmek ve dikkat toplamak için tercih edilen bir reklam aracından ibarettir.
Her zevke ve her bütçeye uygun modelleri olan tabela sistemlerinin firmalara sunduğu katkı azımsanamayacak derecede yüksek oranda seyretmektedir.

isiksiz vinil tabela

isiksiz vinil tabela

Sadece tanıtım yapmak ve dikkat çekmek için tercih edilmeyen tabela sistemleri aynı zamanda hastanelerde, otellerde, sokaklarda, yollarda yönlendirme ve bilgilendirme amacıyla da talep görmektedir.  Fakat vinil germe tabela sistemleri genelde reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilen tabela modellerindendir. Bu tabela sistemleri vinil adı verilen malzemelerin önceden hazırlanan kasaların üstüne çeşitli yöntemlerle kapatılması işlemiyle gerçekleşmektedir. Bu çeşitli germe uygulamalarından en çok tercih edilen ikisi zımbayla germe ve aparatla germe yöntemleridir.

mesh vinil germe tabela

mesh vinil germe tabela

Zımba aracılığıyla germe yöntemi, vinilin kasaya tam olarak gerilmesinin sonrasında kasayla vinilin zımbayla birleştirilmesiyle yapılmaktadır.
Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken şey, tercih edilen kasa ve zımbanın kaliteli düzeyde olmasından ibarettir. Kalitesi düşük bir zımbanın kullanımlarında zımbanın kırılması, kalitesi düşük bir kasanın kullanımlarında da zımbanın kasayı tam olarak tutmaması gibi problemler meydana gelmektedir.

Böyle bir durumda vinil germe tabela sistemlerinden yerinden çıkmasına ve çok daha büyük risklere neden olmasına yol açabilir. Aparatlı germe yöntemi de belirli alüminyum aparatların tercih edilmesi sonucunda gerçekleştirilen bir yöntemdir. Üstelik son derece güvenilir bir yöntem olduğunu da net bir şekilde belirtmek mümkündür. Fakat zımba ile germe yöntemine kıyasla çok daha zahmetli ve maliyetli olduğunu da kesinlikle göz önünde bulundurmak gerekir.